Nasz zespół liczy kilkadziesiąt osób – projektantów, architektów, inżynierów budownictwa, projektantów branży sanitarnej, elektrycznej, drogowej, wentylacji i klimatyzacji, a także project managerów.  Sfinalizowaliśmy  ponad 150 projektów koncepcyjnych, budowlanych, przetargowych i wykonawczych. Zarządzaliśmy blisko ponad 100 inwestycjami na terenie kraju, a także po poza nim – na rynku europejskim.

Na pewno o nas słyszeliście, nasza pracownia pojawiała się w mediach oraz na portalach branżowych takich jak: BRYŁA, sztuka-wnetrza.pl, whiteMAD, Hotelarz, propertydesign.pl, Archimania, Archiconnect.pl, Archinea, archirama.pl czy Eurobuild CE

Dobre wzornictwo i dbałość o każdy szczegół to nasz znak rozpoznawczy. Przemyślany dobór wyposażenia, nowoczesne rozwiązania i zabawa formą – to recepta architektów na realizacje, które przyciągają spojrzenia. W projektach Tremend można dostrzec najlepsze polskie wzornictwo, m. in. projekty Oskara Zięty, lampy Puff-Buff, meble NOTI i wiele innych, cenionych marek.

Zajmujemy się kompleksowym zarządzeniem procesem inwestycyjnym na wszystkich etapach projektu. Zakres usług obejmuje m.in. sporządzanie analiz, audytów i planów chłonności, poprzez wszystkie etapy prac projektowych, aż do organizacji przetargu, wyboru wykonawców i prowadzenia inwestycji. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu budowy, posiadamy odpowiednio przeszkolony personel w zakresie project managmentu i kontroli kosztów. Oferujemy uzyskanie Certyfikacji BREEAM oraz pełne zarządzanie procesem certyfikacji, jak i wykonania projektu zgodnie z wymaganymi standardami.

Szukasz profesjonalistów? Skontaktuj się z nami.

Współpraca: